Bilişim & Elektronik

Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Alanı Öğretmen ve Öğrencilerinin Bilgi ve Doküman Paylaşım Noktası

Kablosuz Ses Sistemi

 Logitech Wireless Speaker Adapter 

 Bluetooth bağlantılı ses cihazları içinwireless speaker adapter

En sevdiğiniz hoparlörleri kablosuz ses sistemine dönüştürün. Bluetooth® bağlantılı ses cihazları için Logitech® Wireless Speaker Adapter, akıllı telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan müzik veya diğer sesleri  kablosuz Bluetooth bağlantısı kullanarak aktarma yapar.

 

Bluetooth connectivity

Bluetooth bağlantısı

Bluetooth akıllı telefonlarından veya tabletlerinden anında stereo ses aktarın. Mobil cihazınız mobil kalsın, siz de onu yanınıza alarak istediğiniz yere gidin.

Wireless audio

Kablosuz ses

Akıllı telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan müzik veya diğer sesleri, dahili hoparlörlerden çok daha iyi bir ses kalitesiyle en sevdiğiniz hoparlörünüzden dinleyin.

Simple setup

Basit kurulum

Logitech Bluetooth yazılımı, Logitech Wireless Speaker Adapter’inizi akıllı telefonunuzla veya tablet bilgisayarınızla çalışacak şekilde yapılandırır. Bu sayede, kurulumu ve kullanımı çok kolaydır.

Freedom of choice

Seçim özgürlüğü

Hemen hemen her tür hoparlörü kullanabilme esnekliğine sahip olun. Bluetooth bağlantılı ses cihazları için Logitech Wireless Speaker Adapter’i, standart analog RCA veya 3,5 mm jaklardan birini kullanarak hoparlörünüze bağlayın.

Compact design

Az yer kaplayan tasarım

Şık tarzıyla rafta çok güzel görünür veya dikkat çekmeyecek şekilde gizlenebilir. Seçim sizin.

Comment

*